MUSEKO_high definition_logoFirma MUSEKO zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania wystaw muzealnych i centrów naukowych. Naszym celem jest przekształcenie nowatorskich pomysłów współpracujących z nami ośrodków w niezapomniane wrażenia dla zwiedzających.

Kadra MUSEKO posiada ogromne doświadczenie w zakresie efektywnego zarządzania środkami inwestycyjnymi w celu zmaksymalizowania sukcesu wystawy. W naszych projektach łączymy zrozumienie oczekiwań zwiedzających, którzy szukają przystępnego, przyjemnego i ekscytującego sposobu na zdobywanie wiedzy z naszą wieloletnią ekspertyzą umożliwiającą wyznaczenie najbardziej optymalnego sposobu realizacji projektu. Rezultatem naszej pracy jest fascynująca, atrakcyjna i skutecznie przekazująca wiedzę ekspozycja będąca zbalansowanym połączeniem eksponatów typu hands-on i stanowisk interaktywnych.

Nasza firma posiada bogate portfolio realizacji udanych wystaw na terenie Estonii i Skandynawii składające się z ponad 70 projektów ekspozycji wykonanych w przeciągu ostatnich 10 lat. Każde zamówienie zostało wykonane terminowo i w ramach określonego budżetu.

KONTAKT:

Narva mnt 9A

10117, Tallinn
Estonia

Jukka Halttunen
Dyrektor zarządzający i partner
+372 56 808 518
jukka@museko.com

Margus Tapupere
Konsultant ds. ekspozycji
+372 56 630 001
margus@museko.com